"K pravdě vede mnoho cest."

Prosinec 2016

"Změnilo mi život.."

5. prosince 2016 v 23:47 | storkyjednyholky
Změnilo mi život.. Tak teď nevím. Mám za ty tečky něco doplnit nebo ten článek má být o něčem, co mi změnilo život nebo jak? Fakt nevím. Takže jako vždy to napíšu po svým.
Co mi změnilo život? Metal.
Na střední jsem díky jednomu fajn klukovi začla poslouchat metal. Je pravda, že už i předtím jsem poslouchala kapely typu Arakain, Dymytry, Alkehol a tak. Pak jsem ale přišla na to, že jsou kapely jako třeba Iron Maiden, Manowar, Sabaton a další. Možná si říkáte, kde to žiju, ale já to fakt neznala. Postupem času jsem si to ale úplně zamilovala..
Dnes už to je nějaký pátek, co metal poslouchám. Od té doby jsem se hodně změnila. Dřív jsem byla spíše uzavřená, bála jsem se říkat svoje názory nahlas, připadala jsem si méněcenná... A dnes? Jsem strašně moc ukecaná a rozhodně sebevědomější než dřív. Změnilo se celé moje vystupování před lidmi. Změnil se můj vkus oblékání. Změnil se můj pohled na svět. Metal mi změnil život.
Teď můžu doplnit do názvu.. "Změnilo mi život poslouchání metalu". Nebo spíš "Metal mi změnil život". To prostě zní líp.